تحقیقات بازار


از قدیم گفتن بی گدار نباید به آب زد. برای ورود به هر مارکتی باید جوانب کار، نیازهای روز و شرایط رقیبان را سنجید. شاید در ابتدا آشنایی کامل و کافی با ابعاد این کار نداشته باشید. ما در تاک ادز از همان ابتدای شروع همکاری با شما، دست به کار شده و تمامی اطلاعات لازم را جمع آوری می کنیم تا با آگاهی کامل و برنامه ریزی هدفمند به مقاصد خود برسید.

تحلیل برند


برند مثل امضای کار شماست. وقتی آوازه یک برند فراگیر شود، مخاطب یا مشتری، فارغ از نوع محصول، تنها به پشتوانه اسم برند شما، متقاضی کالا یا خدمات شما خواهد بود. لذا در انتخاب برند و مسائل جانبی آن دقت بسیاری باید داشت. تیم تاک¬ادز در بخش تحلیل برند به شما کمک می¬کند تا انتخابی هوشمندانه و کارآمد داشته باشید.

اپلیکیشن


تنها چند ثانیه کافی ست تا با گوشی های هوشمند وارد انواع و اقسام اپلیکیشن ها شد و بسیاری از کارهای روزانه و زمان بر سابق را انجام داد. بسیاری از صاحبین مشاغل و برندها از این امکان استفاده نمودند و با راه اندازی اپلیکیشن های خود، تعامل جدید و بهتری با مخاطبان خود برقرار کردند. سطح رضایت بالای مشتریان و مخاطبین این بخش از دنیای دیجیتال ما را بر آن داشت تا با تیمی حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی اپلیکیشن های موبایلی، این امکان را برای شما فراهم آوریم.

تحلیل و طراحی وب سایت


مرحله بعد از طراحی وبسایت، تحلیل آن است. اینکه وبسایت شما چه رتبه ای را در گوگل به خود اختصاص داده است، بسیار حائز اهمیت است و تا حدی موفقیت یا عدم موفقیت شما را بیان می کند. همکاران ما در بخش تحلیل وبسایت، عوامل رشد یا افول وبسایت شما را شناسایی می کنند و با ارائه راهکارهای مناسب، به ارتقاء رتبه و برطرف نمودن نقاط ضعف کمک می کنند.

SEO سئو وب سایتتان را به ما بسپارید.


در تاک ادز به واسطه تجربه و مهارت همکاران ما، سایت شما را بر پایه سئو بهینه سازی کرده و به ارتقاء هرچه بیشتر رتبه شما در گوگل می پردازیم