تبلیغات بنری


همانطور که بنرهای تبلیغاتی در سطح شهر، بسته به میزان جذابیت های بصری، توجه را به خود جلب می کنند، بنرهای تبلیغاتی در فضای مجازی نیز اگر هوشمندانه، خلاقانه و با ذکاوت طراحی، تولید و جاگذاری شوند، تاثیرات سودمندی در تصور مخاطب نسبت به محصول شما خواهد داشت. تاک ادز نوید تولید بنرهای منحصر به فردی را به شما می دهد

تبلیغات گوگل


می توان گفت، یافتن تبلیغات در گوگل از ساده ترین راه ها برای مخاطب است. پس نباید از این گزینه چشم پوشی کرد. ما می توانیم این امکان را برای شما فراهم کنیم تا تبلیغاتی پربازدید در گوگل داشته باشید.

ایمیل مارکتینگ


تعاملی فرد به فرد با مشتریان و مخاطبین خوداز طریق ایمیل، علاوه بر اینکه این امکان را به شما می-دهد تا محصول خود را به طور کامل معرفی کنید، تمرکز بالاتری را نیز از مخاطبین ایمیلی دریافت خواهید کرد. این در حالی¬ست که ایمیل میرکتینگ هزینه¬ای به مراتب کمتر برای شما خواهد داشت.

تبلیغ کلیکی


cpc یا تبلیغات کلیکی یکی دیگر از انواع تبلیغات است که تعداد کلیک ها برای شما اهمیت خواهد داشت. به این معنا که اگر تعداد کلیک های رو ی آگهی به تعداد سفارشی شما رسید، هزینه تبلیغ را پرداخت خواهید کرد. در واقع سوددهی مطلوب برای ما و شما در گرو موفقیت تبلیغی ست که ما طراحی اش کرده ایم. پس موفقیت ما؛ موفقیت شماست.

تبلیغ نصبی


در این نوع تبلیغات، به ازای رسیدن به تعداد نصب سفارشی شما، هزینه دریافت می شود. برای تبلیغ اپلیکیشن خود، ما cpi را به شما پیشنهاد می کنیم.

اینفلوئنسرمارکتینگ


بازاریابی از طریق چهره های مشهور هنری، ورزشی و یا علمی روشی مرسوم و متداول در عرصه تبلیغات است. آژانس تاک ادز با تکیه بر ارتباطات خود با جمعی از این چهره ها، وعده ارائه این نوع از خدمات را نیز به شما می دهد.

عکاسی و تولید ویدئو حرفه ای


گاهی عظمت جهان را در یک عکس می توان دید. هنر عکاسی و فیلم برداری را نباید دست کم گرفت. همانقدر که یک عکس یا ویدئو خوب در توصیف محصول شما می تواند موفق عمل کند و جلوه گر محصول شما باشد، یک عکس یا ویدئو بد توانایی پایمال کردن تمامی تلاش های شما را دارد. ما در آژانس تاک ادز با یاری جستن از تیم حرفه ای خود، از خدمات، محصولات و یا مجموعه شما عکس و ویدئویی قابل قبول و گیرا تهیه می کنیم.

تلگرام


تلگرام فضای بسیار مناسبی است تا به راحتی مخاطبین هدف خود را شناسایی و محصول خود را ارائه دهید. آژانس تاک ادز نه تنها به شما کمک می کند تا آگهی خود را به طور گسترده و با محتوای مناسب در این فضا نشر دهید، بلکه با ارائه محصول شما در رسانه های خود، امکان بیشتر دیده شدن آگهی شما را فراهم می آورد.

اینستاگرام


با توجه به محبوبیت این فضای مجاز یدر بین عموم مردم، نباید از مزایای آن غافل شد. آژانس تاک¬ادز با دسترسی به صفحات پربازدید، می¬تواند آگهی شما را پیش روی جمعیت کثیری از مخاطبین قرار دهد. از طرفی به شما کمک می¬کنیم تا در این فضای جذاب و پر زرق و برق، خود نیز حرفی برای گفتن داشته باشید و به رقابت بپردازید.