محتوا


محتوا جان مایه کلام است. امروزه، اهمیت تولید محتوای جذاب و منحصر به فرد و نقش آن در جذب مخاطب بر کسی پوشیده نیست. نویسندگان تاک ادز به پشتوانه سالها تجربه در تهیه و تولید محتوا، به وبسایت، اپلیکیشن و دیگر رسانه های شما، روح تازه ای بخشیده تا شاهد ارتقاء رتبه خود در گوگل و سئو باشید.

فیلم خبری


ما می توانیم از اخبار مجموعه شما و یا دیگر مواردی که تمایل دارید در رابطه با محصولات خود با مخاطبینتان در میان بگذارید، فیلم خبری تولید کنیم..

تولید رپرتاژ آگهی


وقتی فضای رقابتی در عرصه تبلیغات داغ می شود، فرصت مناسبی است تا با یک رپرتاژ آگهی خاص و چشمگیر، نظر مخاطب را که از تبلیغ های تکراری و کلیشه ای فراری شده یا دیگر اعتمادی به آن ها ندارد ، جلب کرد تا با محصول ما به طور شفاف و ساده آشنا شود. تیم تاک ادز با قلمی خلاقانه، آماده ارائه رپرتاژ آگهی های اختصاصی شما می باشد.

هویت سازمانی


" نمی گذاریم فراموش شوید". هویت سازمانی با بهره گیری از حافظه بصری مخاطب، یک تعریف کلی و جامع از کار یا محصول شما ارائه می دهد. تاک ادز، با ابزارهایی چون؛ طراحی لوگو، انتخاب نام تجاری مناسب و یا خلق یک داستان یا کاراکتر نو ظهور، به طرزی خلاقانه، نه تنها شما را به اهداف و خواسته هایتان می رساند، بلکه در یادها ماندگار می سازد.

اینفوگرافیک


با کمک اینفوگرافیک، مخاطب کم حوصله یا پرمشغله خود را راضی نگه دارید. همکاران ما در بخش گرافیک و محتوا قادر هستند با بهره گیری از ابزارهای مناسب، اطلاعات لازم را در قالب محتوای مدنظر ارائه دهند، تا برای همه مخاطبین، مفید و کارآمد باشد.

طراحی بروشور


مینیاتوری از کسب و کار شما در دستان مخاطب. با بروشورها و کاتالوگ ها؛ سازمان، برنامه، خدمات و محصولات شما ظرف چند ثانیه ارزیابی و قضاوت خواهد شد. در نتیجه محتوای کاتالوگ و ظاهر آن، هم باید در جذب مخاطب موفق عمل کند و هم اطلاعات لازم در راستای اهداف شما در آن قید شود. تیم تاک ادز مینیاتوری زیبا برایتان می سازد.

پوشش خبری مراسم رویداد


دوربین تاک ادز در مراسم شما خبرساز خواهد شد. از آنجاییی که رسانه های خبری نقش ویژه ای در اطلاع رسانی و شناساندن محصولات و رویدادهای مختلف ایفا می کنند، ما هم شما را تنها نمی گذاریم و با خبرنگاران حرفه ای آژانس تاک ادز، اخبار مراسم تان را به بهترین شکل ممکن نشر می دهیم.

Ui website


فرض کنید مخاطب شما از طریق پنجره ای بتواند شرکت شما را ببیند. دوست دارید شرکت تان چطور دیده شود؟ وبسایت شما، حکم آن پنجره را دارد. در کنار دسترسی راحت و قابل درک به مطالب و موضوعات، زیبایی و استفاده از جذابیت¬های بصری نقش موثری در بازخورد وبسایت شما خواهد داشت، که متخصصین ما در این زمینه به شما کمک می کنند.

تیزر تبلیغاتی


یک تیزر خوب و خوشریتم، زمان را نگه می دارد. وقتی در یک تیزر تبلیغاتی، فاکتورهای جذب مخاطب به درستی رعایت شده باشند، انگار زمان می ایستد و همه افراد لحظه ای کارشان را رها کرده و محو تماشای آن تیزر می شوند. این جادوی یک تیزر تبلیغاتی خوب است. هدف ما در تاک ادز، نگه داشتن زمان برای تیزر تبلیغاتی شماست.

پادکست های صوتی


در طول روز، زمان هایی هستند که قادر به مطالعه و یا سرچ کردن موضوعات نیستیم. در این زمان، پادکست های صوتی، بهترین گزینه برای استفاده مفید از زمان و دریافت اطلاعات می باشد. در نتیجه تهیه و تولید پادکست های صوتی تبلیغاتی، با توجه به اینکه شنونده از تمرکز بالاتری نیز برخوردار است، گزینه مناسبی است. تهیه و تولید پادکست های صوتی با رعایت اصول تبلیغات و جوانب، از دیگر خدمات تاک ادز می باشد.
تاک ادز، موشن گرافیک های خلاقانه و جذابی را در سبک های مختلف به شما ارائه می دهد.

موشن گرافیک


انتخاب شکل و روش انتقال محتوا به عوامل مختلفی بستگی دارد. تنوع این روش¬ها بستر گسترده¬ای برای صاحبان کسب وکار فراهم می کند تا با توجه به اهداف خود، روش دلخواه خود را انتخاب کنند. از جمله روش های جدید و محبوب در عرصه دیجیتال مارکتینگ، موشن گرافیک ها هستند که با بهره گیری از سه عنصر گرافیک، حرکت و صدا، شکل و شمایل جذاب و تازه ای را به عرصه تبلیغات بخشیدند.
تاک ادز، موشن گرافیک های خلاقانه و جذابی را در سبک های مختلف به شما ارائه می دهد.